گم شدن کلید گاوصندوق

کلید گاوصندوق گم شده چه کار کنم ؟

گم شدن کلید گاوصندوق امری طبیعی و خوشایندی نیست، این موضوع می تواند شما را بسیار آشفته و نگران بکند ما راه حلی را به شما پیشنهاد خواهیم داد که می‌تواند مشکل شما را با کمترین هزینه برطرف کند.

مرور سریع مقاله

بعد از گم شدن کلید گاوصندوق چه باید کرد؟

باز کردن گاوصندوق بدون کلید به کمک امداد صندوق

مطمئن ترین راهی که ما به شما پیشنهاد می کنیم و کمترین هزینه را برای شما در پی خواهد داشت استفاده از خدمات امداد صندوق می باشد، امداد صندوق در سریع ترین زمان ممکن بدون خراب کردن و از بین بردن گاوصندوق شما با انجام روشی نوین و جدید گاوصندوق شما را باز خواهد کرد.

مشاهده شرکت حرفه ای  تعمیر گاوصندوق 

امداد صندوق نه تنها می تواند گاوصندوق شما را بعد از گم شدن کلید باز کند بلکه می تواند آن را تعمیر و یا حتی قفل کلیدی آن را به قفل رمزی تبدیل کند بنابراین با توجه به مهارت این گروه هیچ جای نگرانی نیست.

چگونه خودم درب گاوصندوق را باز کنم؟

اگر در نظر دارید خودتان در گاوصندوق را باز کنید و نمی خواهید کار را به دست گروه دیگری و یا افراد تعمیر کار گاوصندوق بسپارید راههای زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

باز کردن گاوصندوق با استفاده از پتک با طول حداقل یک متر:

هر چیزی که ساخته دست بشر است دارای نقص می باشد و کامل و مطلق نیست گاوصندوق نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد بنابراین با پیدا کردن نقاط ضعف گاوصندوق، و ضربه زدن و تخریب آن قسمت ها میتوانید درب گاوصندوق را باز کنید.

نقاط ضعف گاوصندوق برای باز کردن با پتک

از جمله قسمت هایی که دارای ضعف می باشد و می تواند به شما در باز کردن گاوصندوق کمک بکند لولای آن است، اگر با پتکی که طول آن حداقل یک متر می باشد و ضربات محکمی را به قسمت لولای گاوصندوق وارد بکنید بعد از مدتی شاهد جدا شدن لولا از گاوصندوق خواهید بود، که این موضوع می‌تواند باز کردن درب گاوصندوق را برای شما هموار کند.

با پتک به قسمت های حاشیه گاوصندوق ضربه بزنید

برای آنکه بتوانیم درب گاوصندوق را با پتک باز کنیم همانطور که قبلا نیز توضیح دادیم پتک ما حداقل باید یک متر باشد و به کمک آن ضربات محکمی را به دور تا دور درب گاوصندوق وارد کنیم.

این کار باعث می شود که قسمت اتصال بدنه گاوصندوق با درب آن رفته رفته آسیب ببیند و بتوان در مراحل بعدی با استفاده از یک دیلم با طول حداقل یک و نیم متر درب را از بدنه جدا کرد.

بعد از آنکه به حاشیه درب گاوصندوق و محل اتصال آن به بدنه آن ضربه بزنید شیارهایی بین در و بدنه ایجاد می شود،بنابراین می‌توانید با انداختن دیلم بین این شیار ها فاصله آن را بیشتر کرده و رفته رفته درب را از بدنه جدا کنید.

اما در نظر داشته باشید که انجام این کار کار اصولی نمی‌باشد و گاوصندوق شما را خراب خواهد کرد به همین دلیل روش دیگری را برای باز کردن درب گاوصندوق به شما پیشنهاد می کنیم.

مشاهده شرکت حرفه ای سرویس گاوصندوق 

باز کردن درب گاوصندوق با دریل دو وضعیت

قفل گاوصندوق قسمتی می باشد که امنیت گاوصندوق شما را تامین می کند و مانع از باز شدن درب آن می‌شود بنابراین با تخریب این قسمت می توان درب گاوصندوق را بدون کلید باز کنیم.‌

البته تخریب قفل گاوصندوق به سادگی امکان پذیر نیست و برای انجام آن حتماً باید با روش های اصولی این کار را انجام دهید تا کمترین صدمه به گاوصندوق شما وارد شود.

یکی از مرسوم ترین روش های تخریب قفل گاوصندوق استفاده از دریل دو وضعیت می باشد، این گونه دریل ها که بیشتر برای تخریب قفل های کلیدی کاربرد دارند و در کشورهای خارجی استفاده می شوند، می‌توانند در کمتر از ۱۵ دقیقه قفل گاوصندوق شما را تخریب کنند.

دریل دو وضعیته چیست و چه تفاوتی با دریل های معمولی دارد؟

در تکنولوژی دریل های دو وضعیت از موتورهای الکتریکی دی سی با گشتاور بسیار بالا استفاده می شود، اینگونه دریل ها با الماس به کار رفته درون مته آنها، قابلیت تخریب هر قفل کلیدی را دارند.

باز کردن درب گاوصندوق با استفاده از کلید چند محور

کلید چند محور نوعی از کلید است که برای بازکردن انواع قفل بدون داشتن کلید اصلی آن کاربرد دارد، این نوع از کلیدها پس از وارد شدن به قفل قابلیت آن را دارند که به صورت اتوماتیک تغییر وضعیت داده و ساختار قفل را شناسایی کرده، و با استفاده از خار هایی که روی آنها طراحی شده است تغییر شکل داده و قفل را باز کنند. 

نام کلید چند محور برای مردم زیاد شناخته شده نیست اما آنهایی که تجربه‌ای در باز کردن قفل گاوصندوق بدون کلید دارند از اهمیت و کاربرد آن با اطلاع می باشند.

سخن آخر

در انتها پیشنهاد می کنیم برای آنکه کمترین هزینه را بپردازید و در سریعترین زمان ممکن گاوصندوق خود را بدون تخریب و ضرر باز بکنید از خدمات امداد صندوق استفاده کنید تا دقیقاً با توجه به گاو صندوق شما اعم از اینکه کلیدی و رمزی میباشد بتوانید قفل آن را باز کنید.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حمل گاوصندوق
دسته‌بندی نشده

حمل گاوصندوق

حمل کردن گاوصندوق یکی از دغدغه‌های می باشد احتمال دارد با آن مواجه شده باشید انجام این کار برای افراد عادی شدن نیست و جهت

دیدن مقاله
شکستن قفل گاوصندوق
مقالات

شکستن کلید گاوصندوق

شکستن کلید گاوصندوق اتفاقی بسیار ناخوشایند خواهد بود مخصوصا زمانی که داخل گاوصندوق مدارک مهمی داشته باشید که در دسترس نبودن آن برایتان غذاب آور

دیدن مقاله
بازگشایی گاوصندوق

فراموشی رمز گاوصندوق

فراموشی امری ناخوشاید و ناامید کننده است، شخص فراموشکار احساس منفی نسبت به خود و آینده خواهد داشت، همچنین فراموشی رمز گاوصندوق میتواند بسیار استرس

دیدن مقاله
دستگیره گاوصندوق

دستگیره گاوصندوق کاوه

دستگیره صندوق کاوه توسط شرکت امداد صندوق با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب به فروش می رسد، جهت سفارش این محصول تنها کافیست که با شماره

دیدن مقاله

آخرین مقالات امداد صندوق